Állás - Recepciós

Dolgozz velünk az Accent Hotelsnél!

A Colosseum Hotel****superior az Accent Hotels-szel együttműködve olyan szakmai háttérrel rendelkezik, mely biztos szaktudást, munkahelyet és fejlődési lehetőséget teremt munkavállalóinknak.

Miért érdemes az Accent Hotelsnél, így nálunk dolgozni?

  • A törvényi elvárások maximális betartására törekszünk
  • Az átlagosnál jobb munkakörülményeket és egész éven át tartó munkalehetőséget biztosítunk.
  • Hangsúlyt fektetünk a karrierlehetőségre mind szállodán belül mind a szállodák között.
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőséget biztosítunk az Accent által üzemeltetett szállodákban a dolgozók, illetve családtagjaik és barátaik részére.

A Colosseum Hotel munkatársat keres

Recepciós pozícióba

Főbb feladatok:

  • Szállodai recepciós és értékesítési feladatok ellátása, számlázás
  • Szállodai foglalások nyomon követése
  • Árkalkulációk, ajánlatok készítése
  • Vendégek érkeztetése, regisztrálása
  • Szállodai szolgáltatások ajánlása, színvonal folyamatos figyelése, annak emelése

Elvárások:

  • Magas szintű folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Számítógépes ismeretek: Word, Excel
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Mosolygós, pozitív attitűd, segítőkészség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Pályakezdőket és tapasztalattal rendelkezőket is várunk

Előnyt jelent:

  • Bármely további idegen nyelv ismerete előnyt jelent (szerb, német)
  • Vendéglátásban, idegenforgalomban szerzett tapasztalat
  • Hostware szállodai program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Felelősségteljes, önálló munkakör
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Jó társaság, pozitív légkör
  • Napi egyszeri meleg étkezés
  • Accent Hotel Management által biztosított szakmai háttér, tréning lehetőségek, szálláskedvezmények

Form

* kötelező mező

Psszt!
Születésnapi meglepetéssel készülünk következő hírlevelünkben! Ne maradj le róla!